sohbet
                   
 • ismail Doğan:

  ABİ SENİ ÇOK SEVİYORUM LÜTFEN HEMEN İÇİN BANA ŞARKI SAJZ 10 ABİ LÜTFEN

 • Efekan ergin:

  Askerden yeni gelen kızılpınarlı okan kayaya gelsin sıradaki şarkı

 • Tugay öksüz:

  Askerden gelen kardeşime okan kaya ya armağan olsun
  Coşkun sabah adını yoldaki taşlara yazdım çerkezköye selam olsun

 • Zeynep:

  Kolay gelsin.Sıradaki şarkı simge öpücem olursa çok sevinirim çerkezköyden yazıyorum

 • Abdullah cengiz:

  Abi ben yeni paydos etikde yoldayız eve gidiyoz bizim müdürde serviste mustafa abim icin ahmet kaya bundan boyle yolu yok parçasını calarmisiniz

 • Yaşar Doğaç:

  Kapaklıda ki bütün minibüs şoförlerine selamlar Radyo Şeker Dinleyinnn ❤️❤️❤️❤️

 • Ercan:

  Aleyna tilki dibsiz kuyu

 • EKREM GÜÇLÜ:

  Selam hasan abi ben Ekrem mersinden Tekirdağdaki Barış Ayaz ve Hakan Gür kardeşlerime çok selamlar eder Ebru gündeş gidiyor gönlümün efendisi… şarkısını armağan etmek istiyorum.

Mesaj gönderin!


‘Orta Doğu’da barış için Türk beyni gerekiyor’

paylaş:

Arkadaşına Öner Yazdır
28.18.2018 tarihinde admin Tarafından Yazıldı.
Okunma
0 yorum

Üsküdar Üniversitesi, Lübnan Milli Eğitim ve Yükseköğretim Bakanı Marwan Hamadeh ve Somali Milli Eğitim, Kültür ve Yükseköğretim Bakanı Abdi Dahir Osman’a Bilim Ödülü verdi.

“Türkiye toplumu demokratik”

Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, geçen günlerde yapılan seçimle Türkiye’nin dış politikasını onayladığını söyledi.

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğindeki dünyadaki temsiliyet çalışmalarımız toplum tarafından da onaylandı. Türkiye toplumunun demokratik olgunluğunu vurgulamak istiyorum. Demokrasi ruhu ve kültürü ile İslam dini ve kültürü arasında doku uyuşmazlığı olmadığını düşünenlerdenim. Bu nedenle bunun Türkiye’de oluşması 70-80 yıl aldı.”

Tarhan, ayrıca Lübnan, Somali, Afganistan, Libya, Ürdün’den 20 üniversite ile iş birliği anlaşmaları imzalayacaklarını açıkladı.

“Kurtuluş beyinde başlamalı”

Marwan Hamadeh, Üsküdar Üniversitesi Rektörü Tarhan’ın psikayatr olmasının önemli olduğundan bahsetti.

“Demek ki işler beyinde başlıyor. Sahip olduğumuz birçok hastalıktan kurtuluşumuz için önemli. Kurtuluş beyinde başlamalı. Orta Doğu’da, Filistin’de ve Suriye’de barış için bir Türk beyni gerekiyor. Bunlar büyük yaralar. Osmanlı İmparatorluğu’ndan olan küçük bir ülkeden geliyorum. Hepimiz bir arada yaşadık. Lübnan ve Türkiye’de yüksek seviyede kalitesi olan birçok üniversiteye sahibiz. Burada da Lübnanlı öğrencilerimiz var. İş birliğinin devamını diliyorum.”

“Bu üniversite zoru başardı, Ortadoğu’da birçoğu kapatıldı”

Somali Milli Eğitim, Kültür ve Yükseköğretim Bakanı Abdi Dahir Osman da Türkiye’de ve Üsküdar Üniversitesi’nde olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

“Burada gördüklerim bir yansıma. Harika bir üniversite. Aynı zamanda ülkenin gidişatını gösteriyor. Bu kampüs ve üniversite çok kısa zamanda 16 bin öğrenciye ulaştı ve zoru başardı. Orta Doğu’da birçok üniversite kapatıldı ve zarar gördü. Bu ödül için sizlere teşekkür ediyorum.”

Kaynak: AA

Haber Resimleri
logomuz
hareketli kamera
radyo şeker
logo
resim
Yorum

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

biyo

Biyografiler

biyo

Albümler

video

Vizyondaki Filmler