sohbet
                   
 • ismail Doğan:

  ABİ SENİ ÇOK SEVİYORUM LÜTFEN HEMEN İÇİN BANA ŞARKI SAJZ 10 ABİ LÜTFEN

 • Efekan ergin:

  Askerden yeni gelen kızılpınarlı okan kayaya gelsin sıradaki şarkı

 • Tugay öksüz:

  Askerden gelen kardeşime okan kaya ya armağan olsun
  Coşkun sabah adını yoldaki taşlara yazdım çerkezköye selam olsun

 • Zeynep:

  Kolay gelsin.Sıradaki şarkı simge öpücem olursa çok sevinirim çerkezköyden yazıyorum

 • Abdullah cengiz:

  Abi ben yeni paydos etikde yoldayız eve gidiyoz bizim müdürde serviste mustafa abim icin ahmet kaya bundan boyle yolu yok parçasını calarmisiniz

 • Yaşar Doğaç:

  Kapaklıda ki bütün minibüs şoförlerine selamlar Radyo Şeker Dinleyinnn ❤️❤️❤️❤️

 • Ercan:

  Aleyna tilki dibsiz kuyu

 • EKREM GÜÇLÜ:

  Selam hasan abi ben Ekrem mersinden Tekirdağdaki Barış Ayaz ve Hakan Gür kardeşlerime çok selamlar eder Ebru gündeş gidiyor gönlümün efendisi… şarkısını armağan etmek istiyorum.

Mesaj gönderin!


İyi Parti’den istifa edip AK Parti’ye geçtiler

paylaş:

Arkadaşına Öner Yazdır
21.18.2018 tarihinde admin Tarafından Yazıldı.
Okunma
0 yorum

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Genç Kürsü” programına katıldı.

Başbakan Yardımcısı Işık, burada AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy’la birlikte İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye geçen eski İYİ Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Zafer Avni Saka ve beraberindeki gençlere rozetlerini taktı.

AK Parti’ye katılan gençlere “Hoşgeldiniz” diyen Işık, gençliğin; gerçeğin, doğrunun ve hakkın peşinde koşma mücadelesi olduğunu söyledi.

“Gençlerin isyanına kulp bulmak acizlik”

Gençlerin bulundukları ortamda gördükleri yanlışa ‘hayır’ demeleri kadar doğal bir şeyin olamayacağını dile getiren Işık, kendi yanlışlarını görmeyenlerin gençlerin isyanına kulp bulmaya çalışmasının acizlik olduğunu kaydetti.

“Siyaseti hesap üzerine kuranlar da gençleri anlayamazlar”

Işık, son dönemde kimin ne yaptığını hep birlikte gördüklerini vurgulayarak, “Pek çok insanın iyi niyetle çıktığı yolda nelerin yaşandığını değerli arkadaşlarımız yakinen müşahede ettiler. ‘Biz bu yolu sizinle yürümek istemiyoruz’ dediler. Bundan sonrası ‘Şunu aldılar, bunu verdiler’ gibi yakıştırmalar maalesef bu insanların da aslında biraz zihin dünyasının bir yansıması. Gençler siyasette hesap yapmazlar ama siyaseti hesap üzerine kuranlar da gençleri anlayamazlar.” dedi.

AK Parti’ye katılan gençlere, haklarında çıkan yakışıksız ifadelerin kendilerini daha fazla teşvik etmesi telkininde bulunan Işık, daha aşkla ve heyecanla hem 24 Haziran’a hem de daha sonrasına hazırlanmalarını istedi.

Işık, konuşmasının ardından gençlerin sorularını yanıtladı.

“Kocaeli Körfez’deAK Parti’ye 80 genç katıldı”

AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy da yaşanan süreçte Körfez ilçesinde AK Parti’ye 80 gencin katıldığını belirterek, “Genç kardeşlerimiz iyi niyetle hizmet etme düşüncesiyle gitmişler ama orada aradıklarını bulamamışlar. Sayın Cumhurbaşkanımıza olan muhabbetlerinden ve ona bu kadar saldırılmasına anlam veremedikleri için böyle bir tercihte bulunmuşlar. Biz de onlara partimizi açtık, onları aramızda görmekten mutlu olduk.” dedi.

Kaynak: AA

Haber Resimleri
logomuz
hareketli kamera
radyo şeker
logo
resim
Yorum

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

biyo

Biyografiler

biyo

Albümler

video

Vizyondaki Filmler