Aşk ve Sevgi
 • ismail Doğan:

  ABİ SENİ ÇOK SEVİYORUM LÜTFEN HEMEN İÇİN BANA ŞARKI SAJZ 10 ABİ LÜTFEN

 • Efekan ergin:

  Askerden yeni gelen kızılpınarlı okan kayaya gelsin sıradaki şarkı

 • Tugay öksüz:

  Askerden gelen kardeşime okan kaya ya armağan olsun
  Coşkun sabah adını yoldaki taşlara yazdım çerkezköye selam olsun

 • Zeynep:

  Kolay gelsin.Sıradaki şarkı simge öpücem olursa çok sevinirim çerkezköyden yazıyorum

 • Abdullah cengiz:

  Abi ben yeni paydos etikde yoldayız eve gidiyoz bizim müdürde serviste mustafa abim icin ahmet kaya bundan boyle yolu yok parçasını calarmisiniz

 • Yaşar Doğaç:

  Kapaklıda ki bütün minibüs şoförlerine selamlar Radyo Şeker Dinleyinnn ❤️❤️❤️❤️

 • Ercan:

  Aleyna tilki dibsiz kuyu

 • EKREM GÜÇLÜ:

  Selam hasan abi ben Ekrem mersinden Tekirdağdaki Barış Ayaz ve Hakan Gür kardeşlerime çok selamlar eder Ebru gündeş gidiyor gönlümün efendisi… şarkısını armağan etmek istiyorum.

Mesaj gönderin!


Şu anda çalan: Radyo Çevrimdışı...

Gençlik Köprüsü Küçükçekmece’de

paylaş:

Arkadaşına Öner Yazdır
17.18.2018 tarihinde admin Tarafından Yazıldı.
Okunma
0 yorum

Küçükçekmece Kaymakamlığı Proje Geliştirme ve Uygulama Birimi, yürütmekte olduğu “Gençlik, Toplumun Lokomotifi!” adlı proje kapsamında projenin Alman ortağı dieKunstBauStelle E.V. derneğinin başkanı Wolfgang HAUCK’u ağırladı.

“Gençlik, Toplumun Lokomotifi!” projesinin Almanya hareketliliğinin ardından Türkiye’ye gelen dieKunstBauStelle Derneği Başkanı Wolfgang HAUCK, Küçükçekmece Kaymakamı Sayın Harun KAYA ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Cemal YILMAZ’ı makamlarında ziyaret etti. TOKİ Atakent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini de ziyaret eden Dernek Başkanı ve PGUB uzmanları, gelecekte yapılması düşünülen proje faaliyetlerini planlamak üzere görüşmeler yaptı.

 Gönüllü çalışmanın artması ve sosyal yoksunluklarının giderilmesi amaçlanıyor.

Küçükçekmece Kaymakamlığı PGUB uzmanları, gençlerin toplum yararına yaptığı gönüllü çalışmaların artması, aynı zamanda onların sosyal yoksunluklarının giderilmesi amacı ile kültürel etkinliklerin ve sanatın bir araç olarak kullanılmasını hedefleyen projenin hareketliliğini Gençlik Köprüsü Türkiye-Almanya hibe programının desteği ile Mayıs ayında Almanya’nın Bavyera eyaletinde Landsberg am Lech şehrine gerçekleştirmiş, burada Küçükçekmece ilçesinde gençlik alanında yürütülen iyi uygulamaları paylaşmak ve Bavyera Bölgesinde yapılmakta olan olan çalışmalardan ilham alarak dezavantajlı gençlere yönelik projeler geliştirmek için bir dizi toplantı ve ziyaret gerçekleştirmişti. Haber Ünal Fırat

Resimler
logomuz
hareketli kamera
radyo şeker
logo
resim
Yorum

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

biyo

Biyografiler

biyo

Albümler

video

Vizyondaki Filmler