sohbet
  • sezer saatcilik:
    Views:
    0

    www.sezersaatcilik.com

Mesaj gönderin!


Tır sürücüsünün bıçaklı direnişi 3 saat sürdü

paylaş:

Arkadaşına Öner Yazdır
06.18.2018 tarihinde admin Tarafından Yazıldı.
Okunma
0 yorum

Başakşehir 3. Köprü istikametinde meydana gelen olayda, Ahmet Makas kullandığı tırın direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerleri aştı.

Tır, yol kenarındaki yeşil alan girerek durdu. Kazayı gören diğer sürücüler durumu sağlık, itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi.

İtfaiyeye bıçak çekti, tehdit etti

Kaza yerine giden itfaiye ekipleri beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştı. Sürücü Makas, bıçak çekerek itfaiye ekiplerini tıra yaklaşmamaları için tehdit etti.

Sürücü ve kazaya müdahale edemeyen itfaiye ekipleri, durumu polise haber verdi. Polisleri de yanına yaklaştırmayan sürücü uzun süre araçtan inmedi.

Müzakereci polisler 3 saat sonra ikna etti

Polis ekiplerinin ikna çalışmaları yetersiz kalınca olay yerine müzakereci polisler geldi. Yaklaşık 3 saat süren ikna çalışmalarının sonunda polis ekipleri, sürücü Ahmet Makas’ı “Tır devrilmek üzere” diyerek ikna etmeyi başardı.

Bıçağını polise teslim eden sürücü bir süre sonra araçtan indi. Gözaltına alınan sürücü Başakşehir Polis Merkezi’ne götürüldü. Yeşil alanda duran tır ise olay yerine giden vinç yardımıyla kaza yerinden kaldırıldı.

Kaynak: DHA

Haber Resimleri
logo
resim
Yorum

biyo

Biyografiler

biyo

Albümler

video

Vizyondaki Filmler