sohbet
                   
 • Sadullah gulyanoglu:
  4
  views

  Halit bilginc de birbarca calarsa vsevinirim erzurum tekman gelsin

 • CeyhanNUR Günay:
  4
  views

  Hakan Kahraman Fan club olarak iyi yayınlar dileriz.💗

 • EZGİ YURDAKUL:
  3
  views

  EKSOY KİMYA ARGE ŞEFİ AYŞE HANIMA YAŞARDAN GEL BENİMLE ŞARKISI İSTİYORUM. CUMA GÜNÜNÜN ŞEREFİNE 🙂

 • Derya:
  3
  views

  Selam abim ben kapaklıdan derya bir erzurum türküsü çal da dinleyelim 😊

 • Hüseyin Osma:
  3
  views

  Abi Gültekin demir doğrama adına bir kara tren çalar mısın

 • sezer saatcilik:
  0
  views

  www.sezersaatcilik.com

Mesaj gönderin!


CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce: Amacım Türkiye’yi birleştirmek

paylaş:

Arkadaşına Öner Yazdır
25.18.2018 tarihinde admin Tarafından Yazıldı.
4 views Okunma
0 yorum

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Sivas Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde, 81 milyonun 24 Haziran’a kilitlendiğini söyledi.

Bu memleketin barışmaya, kucaklaşmaya ihtiyacı olduğunu vurgulayan İnce, “Bütün adayları ziyaret ettim. Hepsine başarılar diledim. Bugün de gittim bankaya, Sayın Erdoğan’a, Sayın Akşener’e, Sayın Demirtaş’a, Sayın Karamollaoğlu’na, Sayın Perinçek’e 500’er lira para yatırdım. Onların tabii ki 500 liraya ihtiyacı yok. Amacım Türkiye’yi birleştirmek, kavgadan uzaklaştırmak, insanları bir potada eritebilmek, 81 milyonu diri tutup Avrupa’ya, Amerika’ya, Rusya’ya kafa tutabilmek.” diye konuştu.

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Erzincan’da halka hitap etti

CHP’den Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına bağış

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’den kampanya bağışı

İnce, ekonominin kötüye gittiğini savunarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a çağrıda bulundu.

Muharrem İnce, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Önce yanınızdaki danışmanlarınızı, size ekonomik verileri yanlış anlatanları derhal uzaklaştırın. Merkez Bankasının para politikasını bağımsız bir şekilde uygulamasına müdahale etmeyiniz, acil olmayan kamu yatırımlarının şimdilik erteleneceğini ve kamu mali disiplininin öncelikli olduğunu piyasalara duyurunuz. Şu andaki piyasalardaki dedikoduları, söylentileri bertaraf etmelisiniz. Kambiyo kontrolü ve yabancı para cinsinden varlıkların Türk lirasına dünüştürüleceği gibi çağ dışı uygulamaların hiçbir biçimde gündemde olmadığını kamuoyuyla paylaşınız. Bu tavsiyeleri dikkate alırsanız piyasadaki finansal istikrara katkı sağladığınızı hep birlikte görürüz.”

Vatandaşa tedirgin olmamamaları gerektiğini ve bu aksaklıkları 24 Haziran’dan sonra düzelteceklerini ifade eden İnce, ekonomik aklın devreye gireceğini, Merkez Bankasının para politikasını bağımsız uygulayacağını, yatırım güvenliğinin sağlanacağını belirtti.

İnce, atacakları adımlarla bir hafta içinde bu karanlık tablonun giderileceğini kaydederek, “Döviz ve faiz kontrol altına alınacaktır. Bunu bir uyarı olarak milletin önünde yapıyorum. Bakın devlet yönetimi incelik ister, kamuoyu önünde açıklamalarla olmaz bu. Yeni dönemde, 24 Haziran’dan sonra sloganımız şu olacak, ‘İnce eleyip sık dokuyacağız.’ Yani hep birlikte bu kötü gidişata dur deyip bir ince ayar vereceğiz.” dedi.

Sivas’ta 30 yıl önce 15 milletvekili olduğuna, Cumhuriyet kurulduğunda Sivas’ın ekonomik olarak Türkiye’nin 8. büyük kenti konumunda bulunduğuna dikkati çeken İnce, Sivas’ın bugün 42. sırada yer aldığını söyledi.

İnce, üniversite öğrencilerine yönelik projeleri olduğunu bildirerek, her yıl 10 bin öğrenciyi yurt dışına eğitim için göndereceklerini aktardı.

Türkiye’de bilgisayar mühendisi sayısını en kısa sürede 100 bine çıkaracaklarına değinen İnce, “Eğer Tayyip Erdoğan’ın peşine düşerseniz, o gelir meydanlara, ‘tezek, pislik, çöplük’ der. Muharrem İnce’nin peşine düşerseniz ‘gelecek, kuantum, uzay madenciliği’ der. Sizi dünyaya hazırlayacağız, Japonların, İngilizlerin önüne geçireceğiz, öyle eğiteceğiz sizi. Bunu başaracağız.” dedi.

Kaynak: AA

Haber Resimleri
logo
resim
Yorum

biyo

Biyografiler

biyo

Albümler

video

Vizyondaki Filmler